دارو پرونده دادگاه عربستان اخبار اجتماعی

دارو: پرونده دادگاه عربستان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شکار انسان» در ونیز

با اضافه شدن سه فیلم، فهرست فیلم‌های حاضر در هفتادوچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز تکمیل شد.

«شکار انسان» در ونیز

«شکار انسان» در ونیز

عبارات مهم : کلاسیک

با اضافه شدن سه فیلم، فهرست فیلم های حاضر در هفتادوچهارمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز تکمیل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «جان وو» کارگردان مشهور چینی، بروزترین ساخته اش را با عنوان «شکار انسان» در بخش غیررقابتی جشنواره فیلم ونیز ۲۰۱۷ رونمایی می کند.

«شکار انسان» در ونیز

این سینماگر چینی سال ها بعد از ساخت نخستین فیلمش، مجددا به ژانر هیجانی و جنایی بازگشته است و فیلم او که بازسازی یک فیلم ژاپنی کلاسیک محصول ۱۹۷۶ است راجع به قاتل تحت تعقیب چینی در ژاپن است.

«جان وو» که پیش از این با فیلم های «فردایی بهتر» و «تغییر چهره» در جشنواره ونیز حضور داشته و از اشخاص مورد علاقه جشنواره محسوب می شود، در سال ۲۰۱۰ جایزه شیر طلایی جشنواره ونیز را به پاس یک عمر دستاورد سینمایی دریافت کرد.

با اضافه شدن سه فیلم، فهرست فیلم‌های حاضر در هفتادوچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز تکمیل شد.

«آندره سگر» کارگردان ایتالیایی که ساخت فیلم هایی چون «شان لی و شاعر» و «اولین برف» را در کارنامه سینمایی دارد امسال با فیلم «ترتیب چیزها» را در بخش نمایش های خاص ونیز خواهد داشت. داستان این فیلم راجع به پلیسی جوان است که مسئول کنترل سیل مهاجرانی است که جهت انجام یک ماموریت سخت به کشور لیبی سفر می کنند.

«معمای ژان روش در تورین» ساخته یکسان «مارکو دی کاستری»، «پائولو فاوارو» و «دنیله پیانکیولا» که ماجراهای پشت ساخت فیلم «معما» در سال ۱۹۸۸ می پردازد در بخش کلاسیک ونیز به روی پرده خواهد رفت.

هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز از ۳۰ اوت تا ۹ سپتامبر (۸ تا ۱۸ شهریورماه) در ایتالیا برگزار می شود و امسال «آنت بنینگ»، بازیگر آمریکایی به عنوان نخستین زن در ۱۱ سال اخیر، در راس هیات داوران بخش رقابتی جشنواره ونیز قرار گرفته است.

«شکار انسان» در ونیز

واژه های کلیدی: کلاسیک | جشنواره | سینمایی | کارگردان | جشنواره فیلم | جشنواره بین المللی فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs